Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019

I miejsce w Gminnych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej - Igrzyska Młodzieży

Dnia 19 października 2018 roku, w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżach, odbyły się Mistrzostwa Gminy Grybów w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży (klasy VII, VIII i oddziały gimnazjalne). W turnieju wzięło udział 9 drużyn z terenu Gminy Grybów. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce.

Dodano: 02.11.2018, Źródło: K.Stokłosa

Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe

Najlepsi z najlepszych mogli spróbować swoich sił na zawodach wojewódzkich, które tradycyjnie odbyły się w Nowym Targu. Starsze dziewczyny i starsi chłopcy biegali z najlepszymi w województwie małopolskim. Rywalizacja była wielka, bo na starcie stawiło się ponad trzydzieści sztafet w każdej z kategorii. Ostatecznie po dobrym biegu nasi biegacze zajęli XV miejsca w obu drużynach.

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Kolejnym etapem sztafetowych biegów przełajowych były zawody powiatowe, które odbyły się 26 września w Muszynie. Naszą szkołę reprezentowało, aż trzy sztafety; chłopcy klas IV-VI, dziewczęta i chłopcy z klas VII, VIII i Gimnazjum. Młodsze dziewczęta nie wystartowały ze względu na stan zdrowia.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Etap gminny Sztafetowych Biegów Przełajowych klas IV-VI odbył się na trasach biegowych w Ptaszkowej. Do rywalizacji przystąpiło cztery szkoły z terenu Gminy Grybów; Szkoła Podstawowa, Kąclowa, Stróże , Krużlowa, Ptaszkowa nr 1.

Dodano: 02.11.2018, Źródło: S.Książkiewicz

III miejsce w halowej piłce nożnej

Drużyna chłopców z naszej szkoły ugrała III miejsce w gminnych zawodach halowej piłki nożnej, które odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stróżach. W turnieju udział wzięło 13 szkół podstawowych z terenu Gminy Grybów..[...]

Dodano: 21.10.2018, Źródło: S.Książkiewicz